Navrhneme efektívnu kampaň na Facebooku a Instagrame

Komunikácia na Facebooku a Instagrame

V spolupráci s klientom navrhneme publikačný plán a postaráme sa o jeho plnenie. Pomôžeme s grafickými prácami, aby príspevky na stránke pôsobili profesionálne.

Reklamná kampaň na Facebooku a Instagrame

Pravidelne budeme promovať príspevky a spúšťať nové reklamy. Vytvoríme cieľové publiká, na ktorých budeme testovať efektivitu reklamných kampaní.

Referencie

The Bridge - medziročný nárast objednaných kurzov o vyše 41 %

Pre jazykovú školu the Bridge dlhodobo optimalizujeme web pre vyhľadávače (SEO). Taktiež spravujeme kampaň v Google AdWords a vytvárame reklamu na Facebooku. Výsledkom je medziročný nárast objednaných kurzov o 41,67 % v najdôležitejšom období. (september 2016 vs. september 2015).

Medziročné porovnanie počtu objednávok kurzov (Zdroj: Google Analytics)

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky? Kontaktujte nás!

Naše ceny za mesačnú správu kampane začínajú od 200 EUR bez DPH + kredit na kampaň min. 300 EUR bez DPH. Aby sme vám vedeli pomôcť, spolu je teda potrebné mať vyčlenených min. 500 EUR bez DPH mesačne.

  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Magneting s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania a dohodnutia termínu konzultácie. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac informácií.

  Zavolajte nám

  0907 397 276

  Napíšte nám

  google logoMagnetingMagneting
  5 hviezdičiek na základe 19 používateľských recenzií
  facebook logoMagnetingMagneting
  5 hviezdičiek na základe 8 používateľských recenzií