6 dôvodov pre web od Magnetingu

Web optimalizovaný pre vyhľadávače (SEO)

Naše mnohoročné skúsenosti v oblasti optimalizácie stránok pre vyhľadávače budú aplikované aj pri tvorbe webu. Web bude od prvej chvíle optimalizovaný pre vyhľadávače a prinesie vám zvýšenie návštevnosti. S našimi webmi si v budúcnosti nebudete musieť platiť drahé SEO audity.

Analýza kľúčových slov

Súčasťou úvodných prác bude analýza kľúčových slov, ktorá napovie, aké kľúčové slová hľadajú zákazníci v súvislosti s vašim biznisom. Analýza je základným krokom nielen k optimalizácii stránky pre vyhľadávače, ale má mnohostranné využitie (napr. pre Google AdWords kampaň).

Prepracovaná štruktúra webu

Samotnej tvorbe webu predchádzajú rozhovory s klientom a vypracovanie dôkladnej štruktúry webu. Návštevník bude jednoducho vedieť, kde má hľadať informácie na webe. Web ho bude intuitívne viesť k určitému cieľu (vyplnenie kontaktného formulára, kúpa produktu...)

Responzívny dizajn

Viac ako polovica návštevníkov prichádza z mobilov a tabletov. Navyše responzívny dizajn je jedným z faktorov, ktoré zohľadňuje vyhľadávač Google pri určovaní kvality webu. Nezabúdame na to, web bude responzívny – prispôsobí sa týmto zariadeniam. Návštevník tak získa ľahko ovládateľný web aj na mobiloch.

Jednoduchá správa obsahu

Keďže web bude bežať na redakčnom systéme Wordpress, nebudete viazaní na uzatvorenú platformu. Wordpress je celosvetovo najrozšírenejšia platforma na tvorbu webov. Texty na webe si budete vedieť upravovať aj vo vlastnej réžii bez programátorských zručností.

Pokročilé nastavenie webovej analytiky

Okrem základného spojazdnenia Google Analytics vám nastavíme aj pokročilejšie sledovanie aktivít na webe - napr. budete vedieť, koľko návštevníkov kliká na váš mail, telefónne číslo, z ktorého zdroja prichádzajú návštevníci, ktorí vás kontaktujú cez formulár a pod.

Referencie

Sústredíme sa na oblasť služieb - klientov máme najmä v týchto oblastiach: stavebníctvo, vzdelávanie, zdravotníctvo, automotive.


Ukážka našich prác

Apartmány Skalka - Terchová

Regiogroup - osobná autodoprava

KV Detail - ručná autoumyváreň

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky?Kontaktujte nás!

  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Magneting s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania a dohodnutia termínu konzultácie. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac informácií.

  Zavolajte nám

  0907 397 276

  Napíšte nám

  google logoMagnetingMagneting
  5 hviezdičiek na základe 20 používateľských recenzií
  facebook logoMagnetingMagneting
  5 hviezdičiek na základe 8 používateľských recenzií