Potrebujete ihneď nové dopyty / leady / rezervácie?My vám s tým pomôžeme, vďaka Google reklame

Analýza kľúčových slov

Pomocou analýzy kľúčových slov zistíme, aké kľúčové slová sú hľadané v súvislosti s vašim biznisom a následne ich použijeme v Google reklame.

Optimalizácia existujúcej kampane

Ak už máte spustenú reklamnú kampaň v Google Ads (PPC), ale nie ste spokojní s výsledkami, pozrieme sa na možnosti, ako z nej vyťažiť maximum.

Nastavenie kampane

Po vytvorení Google Ads (AdWords) účtu pridáme prístup aj vám, aby ste mali prehľad o vývoji kampane a aby bola spolupráca transparentná. Okrem nastavenia kampane vo vyhľadávacej sieti podľa potreby spustíme aj kampaň v obsahovej sieti, vrátane remarketingu. Ako Google Partners agentúra Vám pri novom účte aktivujeme 350 € kredit zdarma (kredit sa pripíše na účet až po útrate 350 €).

Priebežná optimalizácia kampane

Pravidelná optimalizácia kampane je nevyhnutnosť pre dosiahnutie želaných výsledkov. Počas bežiacej kampane aktívne komunikujeme s klientom - spúšťame nové kampane, vypíname už nepotrebné kampane. Kampaň je úplne flexibilná - sami si zvolíte, aký rozpočet chcete vyčleniť a počas spolupráce tento rozpočet môžete prispôsobovať.

Referencie

Kontrakting - 3 roky spolupráce = zvýšenie návštevnosti o 200 %

Na začiatku našej spolupráce s klientom Kontrakting, sme spustili Google kampane. Ukázalo sa, že ich pôvodný web má neprehľadnú štruktúru a návštevník sa na webe ľahko stratí. Po pár mesiacoch sme okrem Google Ads kampani už pracovali aj na novom webe.

Vďaka úspešnej spolupráci sme sa s klientom dohodli na rozšírení spolupráce aj o Facebook kampane. Nedávno sme ju spustili, s cieľom odprezentovať kvalitné stavby spoločnosti Kontrakting relevantnému publiku na Facebooku.

Zvýšenie návštevnosti o 200% graf. (Zdroj: Google Analytics)
Zvýšenie návštevnosti o 200%. (Zdroj: Google Analytics)

Auto Rotos - nárast neplatenej návštevnosti o 100 % za 2 roky

So spoločnosťou spolupracujeme už od roku 2017. Začiatok spolupráce sa niesol v znamení redizajnu webu. Pre klienta sme vyhotovili dôkladnú analýzu kľúčových slov, na základe ktorej sme navrhli štruktúru nového webu. Súčasťou bol návrh titulkov, nadpisov, popisov pre jednotlivé vstupné stránky. Po určitom čase sme spustili Google kampaň, ktorá klientovi dodnes generuje cenné dopyty.

(Zdroj: Google Analytics)
(Zdroj: Google Analytics)

The Bridge - medziročný nárast objednaných kurzov o vyše 41 %

Pre jazykovú školu the Bridge dlhodobo optimalizujeme web pre vyhľadávače (SEO). Taktiež spravujeme kampaň v Google Ads a vytvárame reklamu na Facebooku. Výsledkom je medziročný nárast objednaných kurzov o 41,67 % v najdôležitejšom období. (september 2016 vs. september 2015).

Medziročné porovnanie počtu objednávok kurzov (Zdroj: Google Analytics)

Zaujímajú vás naše ďalšie práce?Pozrite si výber projektov, ktorým sme pomohli rásť.

Pozrite ďalšie referencie

Sústredíme sa na oblasť služieb - klientov máme najmä v týchto oblastiach: stavebníctvo, vzdelávanie, zdravotníctvo, automotive.


Potrebujete pritiahnuť viac zákazníkov a zvýšiť dopyty? Nečakajte a kontaktujte nás!Prvú konzultáciu u nás máte zdarma.

  Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Magneting s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania a dohodnutia termínu konzultácie. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac informácií.

  Zavolajte nám

  0907 397 276

  Napíšte nám

  google logoMagnetingMagneting
  5 hviezdičiek na základe 20 používateľských recenzií
  facebook logoMagnetingMagneting
  5 hviezdičiek na základe 8 používateľských recenzií