Okamžité zvýšenie návštevnosti vďaka Google Ads (AdWords) kampani!

Analýza kľúčových slov

Pomocou analýzy kľúčových slov zistíme, aké kľúčové slová sú hľadané v súvislosti s vašim biznisom a následne ich použijeme v Google Ads (AdWords) kampani.

Optimalizácia existujúcej kampane

Ak už máte spustenú reklamnú kampaň v Google Ads (AdWords), ale nie ste spokojní s výsledkami, pozrieme sa na možnosti, ako z nej vyťažiť maximum.

Nastavenie kampane

Po vytvorení Google Ads (AdWords) účtu pridáme prístup aj vám, aby ste mali prehľad o vývoji kampane a aby bola spolupráca transparentná. Okrem nastavenia kampane vo vyhľadávacej sieti podľa potreby spustíme aj kampaň v obsahovej sieti, remarketing a Gmail Ads. Samozrejmosťou pri spustení kampane je aktivácia 75 € kupónu, ktorý Google poskytuje zdarma pre nové účty.

Priebežná optimalizácia kampane

Pravidelná optimalizácia kampane je nevyhnutnosť pre dosiahnutie želaných výsledkov. Počas bežiacej kampane aktívne komunikujeme s klientom - spúšťame nové kampane, vypíname už nepotrebné kampane. Kampaň je úplne flexibilná - sami si zvolíte, aký rozpočet chcete vyčleniť a počas spolupráce tento rozpočet môžete prispôsobovať.

Sme certifikovaným Google Partnerom

Z referencií vyberáme...

the Bridge - medziročný nárast objednaných kurzov o vyše 41 %

Pre jazykovú školu the Bridge dlhodobo optimalizujeme web pre vyhľadávače (SEO). Taktiež spravujeme kampaň v Google AdWords a vytvárame reklamu na Facebooku. Výsledkom je medziročný nárast objednaných kurzov o 41,67 % v najdôležitejšom období. (september 2016 vs. september 2015).

Medziročné porovnanie počtu objednávok kurzov (Zdroj: Google Analytics)
google logoMagnetingMagneting
5 hviezdičiek na základe 17 používateľských recenzií
facebook logoMagnetingMagneting
5 hviezdičiek na základe 8 používateľských recenzií

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky? Kontaktujte nás!

Naše ceny za mesačnú správu kampane začínajú od 150 EUR bez DPH + kredit na kampaň min. 250 EUR bez DPH. Aby sme vám vedeli pomôcť, spolu je teda potrebné mať vyčlenených min. 400 EUR bez DPH mesačne.

    Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Magneting s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania a vytvorenia cenovej ponuky. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac informácií.

    Zavolajte nám

    0907 397 276

    Napíšte nám