“Ďakujeme za profesionálny prístup k plneniu našej objednávky. Dostali sme všetko vyhotovené na vysokej úrovni a preto hodláme v spolupráci pokračovať.”

Ing. Ivan Kolárik, konateľ spoločnosti Kontrakting

kontrakting_logo_web

3 roky spolupráce = zvýšenie návštevnosti o 200 %

Na začiatku našej spolupráce s klientom Kontrakting, sme spustili Google Ads kampane. Ukázalo sa, že ich pôvodný web má neprehľadnú štruktúru a návštevník sa na webe ľahko stratí. Po pár mesiacoch sme okrem Google Ads kampani už pracovali aj na novom webe.

Vďaka úspešnej spolupráci sme sa s klientom dohodli na rozšírení spolupráce o Facebook kampane. Nedávno sme ju aj spustili, s cieľom odprezentovať kvalitné stavby spoločnosti Kontrakting relevantnému publiku na Facebooku.

Vývoj návštevnosti od roku 2018. (Zdroj Google Analytics)
Začiatok spolupráce a spustenie Google Ads kampaní. Vývoj návštevnosti od roku 2018.

Priebeh spolupráce:

  1. začiatok spolupráce s Kontraktingom, spustenie Google Ads kampaní
  2. nový web od Magnetingu
  3. vďaka úspešnej spolupráci sme sa s klientom dohodli na rozšírení spolupráce o Facebook kampane
Zvýšenie návštevnosti o 200% graf. (Zdroj: Google Analytics)
Zvýšenie návštevnosti o 200%. (Zdroj: Google Analytics)

Nový web s dôrazom na prepracované vstupné stránky pre služby

Cieľom nového webu bolo odkomunikovať dlhoročné skúsenosti a profesionalitu spoločnosti Kontrakting. Tvorbe webu predchádzala dôkladná analýza kľúčových slov, z nej sme vychádzali pri štruktúre webu. Na webe sme pripravili bohaté vstupné stránky (landing pages) pre každú službu tak, aby sa potenciálny zákazník dozvedel to podstatné zo vstupnej stránky služby, bez potreby preklikávať sa na ďalšie stránky webu. Samozrejmosťou je, že vstupné stránky pre služby sú optimalizované pre vyhľadávače (SEO) a pre Google Ads kampane.

Kontrakting využili tieto služby: