Auto Rotos

S Auto Rotosom spolupracujeme od roku 2017. Pre klienta sme vyhotovili analýzu kľúčových slov, na základe ktorej sme navrhli štruktúru nového webu. Následne sme spustili Google Ads kampaň.

Viac info


Lingea

Spoločnosť Lingea je známa svojimi prepracovanými elektronickými slovníkmi a taktiež sprievodcami rôznymi krajinami. Pre Lingeu sme pripravili viaceré tematické kampane cez sociálnu sieť Facebook.

Viac info


the Bridge

Jazyková škola the Bridge je naším dlhodobým klientom. Staráme sa o SEO, Google AdWords kampane a marketing na Facebooku. Čísla hovoria za všetko - medziročný nárast objednaných kurzov o vyše 41 %

Viac info


Malé Krasňany

Developerský projekt Malé Krasňany sme prebrali v čase, keď bolo treba predať posledných 20 bytov. Za pár mesiacov sa nám podarilo dosiahnuť cieľ. Využili sme pri tom Google Ads kampaň.

Viac info


KV Detail

3 roky spolupráce s KV Detail sa premietlo na pravidelnom príleve zákazníkov z webu. Aktuálne je web klienta na prvých miestach v Googli na kľúčové slová typu "ručná autoumyváreň Bratislava"

Viac info


Regiogroup

Pre dopravnú agentúru Regiogroup sme vytvorili web a spustili Google Ads kampaň, o ktorú sa dlhodobo staráme. Vytvorili sme tak poloautomatizovaný nástroj na pravidelný prísun zákazníkov z webu.

Viac info


N2N

Pre klienta N2N sme postavili web na WordPresse. Web je od základov optimalizovaný pre vyhľadávače - pre klienta to znamená pravidelný prísun relevantnej návštevnosti a tým pádom nových zákazníkov.

Viac info


Apartmány Skalka

Medziročný nárast organickej návštevnosti o vyše 136%. Ako sme to dosiahli? Najskôr sme pracovali na redizajne webu a následne sme prirodzeným spôsobom získavali spätné odkazy.

Viac info


Kadetade.com

Po páde organickej návštevnosti v dôsledku redizajnu webu sme urobili všetko pre to, aby sa neplatená návštevnosť vrátila späť. Cieľ sme splnili a aktuálne návštevnosť naďalej stúpa.

Viac info


Ateliér Hlavina

Ateliér Hlavina sa zaoberá predajom obrazov slovenských a českých autorov. Pomohli sme im nastaviť On-page SEO a zároveň sa dlhodobo staráme o Google Ads a Facebook kampane.

Viac info


Súkromná ZŠ Makovičky

Medziročný nárast návštevnosti o 630%. Ak hľadáte súkromnú základnú školu v Nitre, určite objavíte vo vyhľadávači Google aj Makovičky. Radi sme pomohli tejto škole zviditeľniť sa a pritiahnuť viac žiakov.

Viac info


OZ Hematit

Pomáhame aj neziskovému sektoru. Vytvorili sme prezentačný web pre občianske združenie Hematit, ktoré sa zaoberá osvetou pri darovaní krvi. Taktiež sme im nastavili bezplatnú Google AdWords kampaň.

Viac info