the Bridge

Jazyková škola the Bridge je našim dlhodobým klientom. Staráme sa o SEO, Google AdWords kampane a marketing na Facebooku. Čísla hovoria za všetko - medziročný nárast objednaných kurzov o vyše 41 %

Viac info


KV Detail

3 roky spolupráce s KV Detail sa premietlo na pravidelnom príleve zákazníkov z webu. Aktuálne je web klienta na prvých miestach v Googli na kľúčové slová typu "ručná autoumyváreň Bratislava"

Viac info


Regiogroup

Pre dopravnú agentúru Regiogroup sme spravili web a spustili Google Adwords kampaň, o ktorú sa dlhodobo staráme. Vytvorili sme tak poloautomatizovaný nástroj na pravidelný prísun potenciálnych zákazníkov z webu.

Viac info


Apartmány Skalka

Medziročný nárast organickej návštevnosti o vyše 136 %. Ako na to? Najskôr sme pracovali na redizajne webu a následne sme prirodzeným spôsobom získavali spätné odkazy.

Viac info


Kadetade.com

Po páde organickej návštevnosti v dôsledku redizajnu webu sme urobili všetko pre to, aby sa návštevnosť vrátila späť. Cieľ sme splnili a aktuálne návštevnosť naďalej stúpa.

Viac info


N2N

Pre klienta N2N sme postavili web na WordPresse. Web je od základov optimalizovaný pre vyhľadávače - pre klienta to znamená pravidelný prísun relevantnej návštevnosti a tým pádom nových zákazníkov.

Viac info


Ateliér Hlavina

Ateliér Hlavina sa zaoberá predajom obrazov slovenských a českých autorov. Pomohli sme im nastaviť On-page SEO a zároveň sa dlhodobo staráme o Google AdWords kampaň.

Viac info


Súkromná základná škola Makovičky

Medziročný nárast návštevnosti o 630%. Ak hľadáte súkromnú základnú školu v Nitre, určite objavíte vo vyhľadávači Google aj Makovičky. Radi sme pomohli tejto škole zviditeľniť sa a pritiahnuť viac žiakov.

Viac info


OZ Hematit

Pomáhame aj neziskovému sektoru. Vytvorili sme prezentačný web pre občianske združenie Hematit, ktoré sa zaoberá osvetou pri darovaní krvi. Taktiež sme im nastavili bezplatnú Google AdWords kampaň.

Viac info