Pre našich klientov sme dlhodobými partnermi v ich biznise, nie agentúra na jednu zákazku. Väčšinou im poskytujeme viaceré služby naraz, vtedy sa dá dosiahnuť synergický efekt. Špecializujeme sa na oblasť služieb – pomáhame firmám získavať dopyty / leady.

Nastavíme vám efektívnu reklamnú kampaň v Google Ads (AdWords). Sme certifikovaným Google Partnerom. Máme dlhoročné skúsenosti s tým, ako čo najviac vyťažiť z vyhľadávacej a obsahovej siete.

Viac info

Optimalizujeme váš web pre vyhľadávače, aby ste získali kvalitnú organickú návštevnosť. Zaoberáme sa optimalizáciou samotného webu (On-site SEO), ale aj získavaním spätných odkazov (Linkbuilding).

Viac info

Vytvoríme vám web na najobľúbenejšom systéme WordPress. Web bude od základov optimalizovaný pre vyhľadávače. Dôraz kladieme aj na UX /použiteľnosť webu, aby sme dosiahli vysokú mieru konverzie.

Viac info

Pomôžeme vám s komunikáciou a reklamou na Facebooku i Instagrame, aby ste nielen získavali fanúšikov, ale aj s nimi prehlbovali vzťah.

Viac info

Okrem vyššie uvedených služieb nemáme problém pracovať aj s inými reklamnými systémami (LinkedIn reklamy, Inres…), tvoriť efektívne newslettre, vytvoriť web vo Webnode, poskytnúť marketingové konzultácie a pod…