Pre našich klientov sme dlhodobými partnermi v ich biznise, nie agentúra na jednu zákazku. Väčšinou im poskytujeme viaceré služby naraz, vtedy sa dá dosiahnuť synergický efekt.

Vytvoríme vám web na najobľúbenejšom systéme WordPress. Web bude od základov optimalizovaný pre vyhľadávače. Dôraz kladieme aj na UX /použiteľnosť webu, aby sme dosiahli vysokú mieru konverzie.

Viac info

Optimalizujeme váš web pre vyhľadávače, aby ste získali kvalitnú organickú návštevnosť. Zaoberáme sa optimalizáciou samotného webu (On-site SEO), ale aj získavaním spätných odkazov (Linkbuilding).

Viac info

Nastavíme vám efektívnu reklamnú kampaň v Google Ads (AdWords). Sme certifikovaným Google Partnerom. Máme dlhoročné skúsenosti s tým, ako čo najviac vyťažiť z vyhľadávacej a obsahovej siete.

Viac info

Pomôžeme vám s komunikáciou a reklamou na Facebooku i Instagrame, aby ste nielen získavali fanúšikov, ale aj s nimi prehlbovali vzťah.

Viac info

Okrem vyššie uvedených služieb nemáme problém pracovať aj s inými reklamnými systémami (LinkedIn reklamy, Inres…), tvoriť efektívne newslettre, vytvoriť web vo Webnode, poskytnúť marketingové konzultácie a pod…