6 dôvodov prečo používať Webnode

Je zadarmo

Za najlepšie veci sa neplatí. Takisto ako za Webnode stránky. Web hosting, krásne nadizajnované šablóny a schopný redakčný systém máte k dispozícii úplne zadarmo.

Web hotový za chvíľu

Po zaregistrovaní do služby Webnode si môžete vytvoriť svoju prvú prezentačnú stránku, blog alebo internetový obchod naozaj v priebehu niekoľkých minút.

Moderný a responzívny dizajn

Pri tvorení svojho webového priestoru máte na výber z množstva pokrokových šablón. Tieto šablóny sú naviac úplne responzívne, takže si Vašu web stránku užívateľ vychutná na akomkoľvek zariadení.

Žiadne reklamy

Táto platforma je síce zadarmo, ale reklamy v nej budete hľadať márne. O dôvod viac prečo používať Webnode.

Jednoduchý a intuitívny systém

Služba Webnode je navrhnutá tak, aby ste nepotrebovali žiadne technické znalosti. Nie je sa čoho báť, zvládne to aj úplný začiatočník.

Podpora pre pokročilé SEO nastavenia

S nástrojmi, ktoré Webnode ponúka je možné hladké nastavenie SEO (optimalizácia pre vyhľadávače). To je niekedy dôležitejšie ako webstránka samotná.

Ako vyzerajú Webnode stránky?

elektrikarbratislava.sk

silosurany.sk

Vyskúšajte si vytvoriť svoj web vo Webnode!

ZAREGISTRUJTE SA DO WEBNODE

Nemáte čas na tvorbu webu?

Nechajte to na nás!

Pomôžeme Vám s tvorbou webu vo Webnode

Analýza kľúčových slov

Súčasťou úvodných prác bude analýza kľúčových slov, ktorá napovie, aké kľúčové slová hľadajú zákazníci v súvislosti s vašim biznisom. Analýza je základným krokom nielen k optimalizácii stránky pre vyhľadávače, ale má mnohostranné využitie (napr. pre Google AdWords kampaň).

Prepracovaná štruktúra webu

Samotnej tvorbe webu predchádzajú rozhovory s klientom a vypracovanie dôkladnej štruktúry webu. Návštevník bude jednoducho vedieť, kde má hľadať informácie na webe. Web ho bude intuitívne viesť k určitému cieľu (vyplnenie kontaktného formulára, kúpa produktu...)

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky? Kontaktujte nás!

    Zavolajte nám

    0907 397 276

    Napíšte nám

    info@magneting.sk