Dostaneme vás vo vyhľadávači Google na popredné miesta!

Audit webu

Audit webu zistí nedostatky vášho webu z pohľadu SEO (search engine optimization) a navrhne riešenia na ich odstránenie. Budeme analyzovať web po technickej a obsahovej stránke. Pozrieme sa aj na použiteľnosť / UX webu.

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov odhalí, ktoré kľúčové slová sú vyhľadávané v súvislosti s vašim biznisom. Budeme vedieť, aké kľúčové slová je potrebné používať na webe, aby si web zlepšil pozície vo vyhľadávači Google.

On-Page SEO

On-Page SEO znamená optimalizácia samotnej stránky pre vyhľadávače - pravidelne budeme prichádzať s návrhmi, čo na vašom webe vylepšiť z pohľadu SEO. On-Page SEO je v dnešnej dobe najmä o pravidelnom pridávaní obsahu na web - pomôžeme vám napríklad s písaním článkov na blog.

Linkbuilding

Pravidelné získavanie spätných odkazov (linkbuilding) je najdôležitejšia časť optimalizácie stránky pre vyhľadávače. Dôraz kladieme na prirodzené získavanie spätných odkazov v súlade s pravidlami vyhľadávača Google - aby váš web nebol nikdy penalizovaný.

Z referencií vyberáme...

KV Detail - medziročný nárast organickej návštevnosti o 88 %

Vďaka výborne optimalizovanému webu ručnej autoumyvárne KV Detail a pravidelnému získavaniu spätných odkazov sme dostali web na prvé pozície vo vyhľadávači Google na kľúčové slová typu ručná autoumyváreň Bratislava. Výsledkom je medziročný nárast organickej návštevnosti o 88 % (február 2017 vs. február 2016).

Vývoj organickej návštevnosti od 1.8.2014 do 28.2.2017 (Zdroj: Google Analytics)

Sme certifikovanou agentúrou pre SEO nástroj Collabim

google logoMagnetingMagneting
5 hviezdičiek na základe 15 používateľských recenzií
facebook logoMagnetingMagneting
5 hviezdičiek na základe 10 používateľských recenzií

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky? Kontaktujte nás!

Naše ceny za optimalizáciu webu pre vyhľadávače sa pohybujú od 300 EUR bez DPH / mesačne za našu prácu + budget na kúpu mediálneho priestoru od 200 EUR bez DPH. Aby sme vám vedeli pomôcť, spolu je teda potrebné mať vyčlenených min. 500 EUR bez DPH mesačne.

    Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Magneting s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania a vytvorenia cenovej ponuky. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac informácií.

    Zavolajte nám

    0907 397 276

    Napíšte nám