Dostaneme vás vo vyhľadávači Google na popredné miesta!

Audit webu

Audit webu zistí nedostatky vášho webu z pohľadu SEO (search engine optimization) a navrhne riešenia na ich odstránenie. Budeme analyzovať web po technickej a obsahovej stránke. Pozrieme sa aj na použiteľnosť / UX webu.

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov odhalí, ktoré kľúčové slová sú vyhľadávané v súvislosti s vašim biznisom. Budeme vedieť, aké kľúčové slová je potrebné používať na webe, aby si web zlepšil pozície vo vyhľadávači Google.

On-Page SEO

On-Page SEO znamená optimalizácia samotnej stránky pre vyhľadávače - pravidelne budeme prichádzať s návrhmi, čo na vašom webe vylepšiť z pohľadu SEO. On-Page SEO je v dnešnej dobe najmä o pravidelnom pridávaní obsahu na web - pomôžeme vám napríklad s písaním článkov na blog.

Linkbuilding

Pravidelné získavanie spätných odkazov (linkbuilding) je najdôležitejšia časť optimalizácie stránky pre vyhľadávače. Dôraz kladieme na prirodzené získavanie spätných odkazov v súlade s pravidlami vyhľadávača Google - aby váš web nebol nikdy penalizovaný.

Z referencií vyberáme...

KV Detail - medziročný nárast organickej návštevnosti o 88 %

Vďaka výborne optimalizovanému webu ručnej autoumyvárne KV Detail a pravidelnému získavaniu spätných odkazov sme dostali web na prvé pozície vo vyhľadávači Google na kľúčové slová typu ručná autoumyváreň Bratislava. Výsledkom je medziročný nárast organickej návštevnosti o 88 % (február 2017 vs. február 2016).

Vývoj organickej návštevnosti od 1.8.2014 do 28.2.2017 (Zdroj: Google Analytics)

Sme certifikovanou agentúrou pre SEO nástroj Collabim

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky? Kontaktujte nás!

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Magneting s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania a vytvorenia cenovej ponuky. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac informácií.

Zavolajte nám

0907 397 276

Napíšte nám

info@magneting.sk