The Bridge

Jazyková škola the Bridge je naším dlhodobým klientom. Staráme sa o SEO, Google AdWords kampane a marketing na Facebooku. Čísla hovoria za všetko - medziročný nárast objednaných kurzov o vyše 41 %

Viac info

campus-cowork-logo

Campus Cowork

Tešíme sa dlhodobej spolupráci s Campus Cowork, ktorý má 2 krásne, inšpiratívne priestory v Bratislave. Pre Campus spravujeme SEO, kampane v Google Ads a na Facebooku. Bavia nás najmä reklamy na Facebooku, kde sme vymysleli napr. kampaň "Týždeň zdarma".

Viac info

kontrakting_logo_web

Kontrakting

Na začiatku našej spolupráce s klientom Kontrakting, sme spustili Google Ads kampane. Po pár mesiacoch sme už pracovali aj na novom webe. Vďaka úspešnej spolupráci sme sa s klientom dohodli na rozšírení spolupráce o Facebook kampane, ktorú sme nedávno spustili.

Viac info


Auto Rotos

So spoločnosťou spolupracujeme od roku 2017. Pre klienta sme vyhotovili analýzu kľúčových slov, na základe ktorej sme navrhli štruktúru nového webu. Spustili sme Google Ads kampaň, ktorá dodnes generuje cenné dopyty.

Viac info

profikuchar-logo

Profikuchár

S klientom spolupracujeme už od roku 2017. Riešili sme on-page SEO a okrem samotnej optimalizácie webu sme sa sústredili aj na získavanie kvalitných spätných odkazov. Výsledkom je kontinuálne zvyšovanie relevantnej návštevnosti a tým pádom aj tržieb e-shopu.

Viac info

hlina-logo

Hlina

So stavebnou spoločnosťou Hlina s.r.o., spolupracujeme od roku 2017. Za ten čas sme priviedli spoločnosti veľa nových zákazníkov prostredníctvom Google Ads kampaní. Napr. kampaň na dotácie pre obnovu rodinných domov a špeciálne pre túto kampaň vytvorená landing page na webe.

Viac info

Eta-energy-logo-web

ETA energy

Pre ETA energy, predajcu rakúskych kotlov na biomasu, sme spustili a optimalizovali kampane pre slovenský a český trh. Okrem Google Ads kampane sme nastavili aj kampaň na Facebooku. Taktiež sme urobili SEO audit webu a navrhli sme, ako má vyzerať štruktúra nového webu a vstupné stránky.

Viac info

aldoors_logo_web

Aldoors

S klientom sme zahájili spoluprácu ešte v roku 2018. Pár mesiacov po spustení Google Ads kampane sme sa rozhodli vytvoriť nový web, kde sme kládli dôraz na SEO (aby bol web optimalizovaný pre vyhľadávače.) Po spustení novej webovej stránky sa výsledky postupne zlepšovali a s klientom spolupracujeme dodnes :)

Viac info


Lingea

Spoločnosť Lingea je známa svojimi prepracovanými elektronickými slovníkmi a taktiež sprievodcami rôznymi krajinami. Pre Lingeu sme pripravili viaceré tematické kampane cez sociálnu sieť Facebook.

Viac info


N2N

Pre klienta N2N sme postavili web na WordPresse. Web je od základov optimalizovaný pre vyhľadávače - pre klienta to znamená pravidelný prísun relevantnej návštevnosti a tým pádom nových zákazníkov.

Viac info


KV Detail

3 roky spolupráce s KV Detail sa premietlo na pravidelnom príleve zákazníkov z webu. Aktuálne je web klienta na prvých miestach v Googli na kľúčové slová typu "ručná autoumyváreň Bratislava"

Viac info

tomos-nabytok-logo-stranka

Tomos Nábytok

Pre klienta TOMOS nábytok sme vytvorili web optimalizovaný pre vyhľadávače a následne sme nastavili Google Ads kampaň. Výsledkom je spokojný klient, keďže mu prichádzajú dopyty každý mesiac.

Viac info


Malé Krasňany

Developerský projekt Malé Krasňany sme prebrali v čase, keď bolo treba predať posledných 20 bytov. Za pár mesiacov sa nám podarilo dosiahnuť cieľ. Využili sme pri tom Google Ads kampaň.

Viac info


Apartmány Skalka

Medziročný nárast organickej návštevnosti o vyše 136%. Ako sme to dosiahli? Najskôr sme pracovali na redizajne webu a následne sme prirodzeným spôsobom získavali spätné odkazy.

Viac info


Regiogroup

Pre dopravnú agentúru Regiogroup sme vytvorili web a spustili Google Ads kampaň, o ktorú sa dlhodobo staráme. Vytvorili sme tak poloautomatizovaný nástroj na pravidelný prísun zákazníkov z webu.

Viac info


Kadetade.com

Po páde organickej návštevnosti v dôsledku redizajnu webu sme urobili všetko pre to, aby sa neplatená návštevnosť vrátila späť. Cieľ sme splnili a aktuálne návštevnosť naďalej stúpa.

Viac info


Ateliér Hlavina

Ateliér Hlavina sa zaoberá predajom obrazov slovenských a českých autorov. Pomohli sme im nastaviť On-page SEO a zároveň sa dlhodobo staráme o Google Ads a Facebook kampane.

Viac info

Tri sestry logo

Apartmány Tri sestry

Pre apartmánový dom TRI SESTRY sme vytvorili web s možnosťou online rezervácie pobytu. Následne sme nastavili Google Ads a Facebook kampane, ktoré spúšťame podľa vyťaženosti hotela. Klientovi sme pomohli aj s tvorbou newslettra.

Viac info


Súkromná ZŠ Makovičky

Medziročný nárast návštevnosti o 630%. Ak hľadáte súkromnú základnú školu v Nitre, určite objavíte vo vyhľadávači Google aj Makovičky. Radi sme pomohli tejto škole zviditeľniť sa a pritiahnuť viac žiakov.

Viac info

elektrikar-bratislava-logo

Elektrikár Bratislava

S pánom Šlégrom nás spája zaujímavý príbeh. Pre klienta sme vyhotovili dôkladnú analýzu kľúčových slov, pripravili sme štruktúru webu a vytvorili jednoduchý prehľadný web optimalizovaný pre prehliadače. Po pár mesiacoch mal klient z neplateného vyhľadávania toľko dopytov, že už nebola potrebná Google Ads kampaň a aj doteraz nie je.

Viac info


OZ Hematit

Pomáhame aj neziskovému sektoru. Vytvorili sme prezentačný web pre občianske združenie Hematit, ktoré sa zaoberá osvetou pri darovaní krvi. Taktiež sme im nastavili bezplatnú Google AdWords kampaň.

Viac info

osobni makleri_logo_web

Osobní makléri

Pre klienta zabezpečujeme Google Ads a Facebook kampane s cieľom nielen predať nehnuteľnosti, ale aj nájsť predávajúcich. Okrem bežných nehnuteľností spolupracujeme s klientom na predaji rodinných domoch v rámci developerských projektov.

Viac info

Profidiet logo

Profidiet

Pre klienta Profidiet, špecialistu na proteínové (keto) diéty, zabezpečujeme prísun nových zákazníkov cez Google Ads kampane. Okrem toho sa sústredíme aj na rast neplatenej návštevnosti. Takýmto spôsobom sme zvýšili medziročne návštevnosť webu vo vysokokonkurenčnom segmente diét o 55 %.

Viac info

axam-ambulancia-logo

Axam

Súkromná gynekologická ambulancia Axam nás oslovila s cieľom získať viac dopytov. Pozreli sme sa na to od základov – od nastavenia merania udalostí na webe až po spustenie kampaní na Facebooku a vo vyhľadávaní. Spolupráca priniesla želané ovocie a zo 6x vyššej návštevnosti sa teší nielen web, ale aj klient, ktorému prináša mnohonásobne viac relevantných rezervácií termínu na vyšetrenie.

Viac info