Okamžité zvýšenie návštevnosti vďaka Google Ads (AdWords) kampani!

Analýza kľúčových slov

Pomocou analýzy kľúčových slov zistíme, aké kľúčové slová sú hľadané v súvislosti s vašim biznisom a následne ich použijeme v Google Ads (AdWords) kampani.

Optimalizácia existujúcej kampane

Ak už máte spustenú reklamnú kampaň v Google Ads (AdWords), ale nie ste spokojní s výsledkami, pozrieme sa na možnosti, ako z nej vyťažiť maximum.

Nastavenie kampane

Po vytvorení Google Ads (AdWords) účtu pridáme prístup aj vám, aby ste mali prehľad o vývoji kampane a aby bola spolupráca transparentná. Okrem nastavenia kampane vo vyhľadávacej sieti podľa potreby spustíme aj kampaň v obsahovej sieti, remarketing a Gmail Ads. Samozrejmosťou pri spustení kampane je aktivácia 75 € kupónu, ktorý Google poskytuje zdarma pre nové účty.

Priebežná optimalizácia kampane

Pravidelná optimalizácia kampane je nevyhnutnosť pre dosiahnutie želaných výsledkov. Počas bežiacej kampane aktívne komunikujeme s klientom - spúšťame nové kampane, vypíname už nepotrebné kampane. Kampaň je úplne flexibilná - sami si zvolíte, aký rozpočet chcete vyčleniť a počas spolupráce tento rozpočet môžete prispôsobovať.

Sme certifikovaným Google Partnerom

Z referencií vyberáme...

the Bridge - medziročný nárast objednaných kurzov o vyše 41 %

Pre jazykovú školu the Bridge dlhodobo optimalizujeme web pre vyhľadávače (SEO). Taktiež spravujeme kampaň v Google AdWords a vytvárame reklamu na Facebooku. Výsledkom je medziročný nárast objednaných kurzov o 41,67 % v najdôležitejšom období. (september 2016 vs. september 2015).

Medziročné porovnanie počtu objednávok kurzov (Zdroj: Google Analytics)

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky? Kontaktujte nás!

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Spoločnosť Magneting s.r.o. spracováva vaše osobné údaje iba za účelom vášho kontaktovania a vytvorenia cenovej ponuky. Vaše údaje nebudú ďalej poskytnuté žiadnym tretím osobám. Viac informácií.

Zavolajte nám

0907 397 276

Napíšte nám

info@magneting.sk